Nog

tot de digitale Konijnenveiling

Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nog

tot ons 100-jarige jubileum.

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Overlijden Leo de Geus

Met grote droefenis ontvingen wij het bericht dat Leo de Geus is overleden.

Als club hebben we Leo onder meer gekend als grensrechter in de jaren 90 bij de wedstrijden van het1e en het 2e elftal van SJC. Daarnaast heeft hij ook gefunctioneerd als steward en konden we hem in zijn  laatste jaren bij elke thuiswedstrijd aantreffen bij de ingang van het sportpark. Daar assisteerde hij bij de controle van de toegangskaartjes. En natuurlijk was Leo in de vroege ochtenduren bijna dagelijks te vinden tijdens het koffiedrinken in de Commissiekamer.