Nog

tot de digitale Konijnenveiling

Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nog

tot ons 100-jarige jubileum.

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Patrick vd Berg krijgt waarderingsspeld

Het bestuur heeft er even op moeten wachten. Maar al maanden lang was er het voornemen van het bestuur om Patrick van den Berg voor zijn jarenlange (ruim 5) functie als bestuurslid Technische Zaken bij de VV SJC zijn functioneren als lid van de Technische Commissie voordat hij bestuurslid werd te bedanken middels de Waarderingsspeld van de vereniging. De Waarderingsspeld ontvangen betekent tegelijkertijd, dat je blijvend in de geschiedenis van SJC wordt opgenomen. Je komt derhalve niet meer van SJC af.
En waar konden we de uitreiking van deze Waarderingsspeld beter doen dan tijdens het Trainingskamp Albufeira 2020, binnen de lijnen van een Portugees voetbalveld en omringd door spelers, technische staf en sponsoren (van het trainingskamp). Ook middels dit bericht op de website van de VV SJC willen wij Patrick enorm bedanken voor zijn inzet voor de portefeuille Technische Zaken binnen het bestuur en voor zijn werkzaamheden daarna waar het gaat om voorbereidingen, begeleiding en managen van het Trainingskamp. Geloof me, dat is een “Hell of a Job”, waar Patrick zijn schouders onder gezet heeft. Een diepe buiging namens het bestuur van de Voetbalvereniging SJC is dan ook op zijn plaats.