Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.

Persoonlijke instellingen wijzigen van kinderen onder 16 jaar met de voetbal.nl app

Sinds 25 mei is de Algemene Verordening Gegevensbescherming (AVG) van kracht.Die stelt dat kinderen tot 16 jaar niet zelf mogen aangeven of zij met naam en/of foto zichtbaar willen zijn binnen een platform. En dit geldt dus ook voor de persoonlijke instellingen van kinderen onder 16 in de app. Ouders/ verzorgers kunnen deze gegevens wel wijzigen. Dit geldt dus ook voor de persoonlijke instelling met de voetbal.nl app. 
Dat betekent dat kinderen zelf hun gegevens, zoals hun spelersfoto, niet kunnen veranderen. De ouders kunnen dat wel doen, maar dan moet het emailadres van de ouders geregistreerd staan. Deze registratie gebeurt door de ledenadministratie van SJC in sportlink. Sportlink is het programma waarmee de ledenadministratie van de KNVB wordt geregeld.

Via bijgevoegde link kunt u e.e.a. na lezen:   Klik hier  .   
Voor verdere informatie kunt u een mail sturen aan ledenadministratie@vvsjc.nl