Nog

tot ons 100-jarige jubileum.

Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nog

tot ons 100-jarige jubileum.

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.

Programma 4tegen4 toernooi

Voor de dertigste keer organiseert v.v. S.J.C. opnieuw het 4 tegen 4 toernooi op woensdagmiddag 5 juni 2019 op het sportcomplex aan de Lageweg in Noordwijk. Dit jaar, in verband met de aanpassing van ons complex, even geen feestje, dat stellen we even uit. We hebben er weer veel zin in. Bovendien starten we dit jaar met een nieuwe hoofdsponsor, MONSKEY, waar we heel blij mee zijn.
We willen Monskey hierbij welkom heten. Onze nieuwe hoofdsponsor is dan ook het thema voor het maken van de shirts. Beleef de coolste creatieve avonturen met onze Monskey vrienden. Monskeys zijn allemaal hetzelfde en toch allemaal anders! Monskeys hebben allemaal een eigen unieke naam, eigenschappen en ontwerp; design jouw eigen team Monskey en geef jullie mascotte een coole naam!
Allemaal veel plezier en sportiviteit op 5 juni a.s.
Het programma kan gedownload worden door hier te klikken.

Namens de SJC 4tegen4 organisatie,

Jacques van der Sman