Nog

tot ons 100-jarige jubileum.

Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nog

tot ons 100-jarige jubileum.

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.

René de Vries nieuwe trainer SJC Vrouwen 1

Vanaf komend seizoen zal René de Vries de nieuwe trainer zijn van SJC Vrouwen 1. De Amsterdammer is al ruim tien jaar actief in het vrouwenvoetbal, onder andere bij SV De Meer, ADO’20, Kadoelen, FC Uitgeest en FC Rijnvogels.  Voor die tijd heeft hij voornamelijk jeugdteams getraind en ervaring opgedaan als hoofd opleiding van verschillende clubs.  René is in het bezit van zijn TC 2 diploma.
Als trainer vindt René het belangrijk dat het team als een groep functioneert en dat geldt ook voor de technische staf. Daarnaast is het voor hem belangrijk dat iedereen plezier beleefd aan het spelletje en is het zijn doel om het team met een herkenbare speelwijze te laten spelen en daarbij de speelsters op zowel technisch als tactisch beter te maken.
 
Wij zijn blij dat René de Vries volgend jaar voor de groep staat en willen hem daarbij veel plezier en succes wensen!