Nog

tot ons 100-jarige jubileum.

Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nog

tot ons 100-jarige jubileum.

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.

SJC Zaterdag 1 geeft niet thuis en verliest !!!

Zo eindelijk na 2 weekjes rust (nou ja rust -het carnaval was er natuurlijk ) mochten de mannen van S.J.C Zaterdag 1 de wei weer in voor een competitie wedstrijd . Na de laatste wedstrijden soms met wat geluk weg   gekomen  te zijn moest er vanmiddag aangetreden worden tegen het uit Leimuiden afkomstige KICKERS, 69 . De ploeg waar S.J.C als ENIGSTE dit jaar van had verloren met een 6-4 eindstand !
De ploeg van trainer Piet had dus wat goed te maken tegen deze tegenstander vandaag .

Voor het volledig verslag van deze wedstrijd klik hier