Nog

tot de digitale Konijnenveiling

Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nog

tot ons 100-jarige jubileum.

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

SJC helpt mee: voedselbank

Wat zijn wij TROTS!

Vandaag stond in het kader van de voedselbank. Tussen 14:00 en 15.00 uur kon iedereen langs komen bij SJC om spullen in te leveren voor de voedselbank. Hier is door onze leden massaal gehoor aan gegeven!
Maar liefst 22 dozen vol levensmiddelen, wasmiddel, etc. zijn bij ons afgeleverd!

Behalve onze eigen fantastische leden, hebben deze keer ook leden van korfbalvereniging Fluks meegeholpen. Zij hebben maandag tijdens hun training een inzameling gehouden, deze werd door de voorzitter van Fluks Korfbal  vanmiddag afgeleverd. Hiervoor namens SJC veel dank!

Morgen zullen de boodschappen worden overhandigd aan de voedselbank.  Houd onze pagina goed in de gaten want we zullen live gaan!!!Nogmaals bedankt lieve mensen! Jullie maken met elkaar ontzettend veel mensen blijā¤