Nog

tot de digitale Konijnenveiling

Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nog

tot ons 100-jarige jubileum.

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

SJC helpt mee

We zijn een tijdje stil geweest, maar vandaag bereikte ons het bericht dat de voorraad van de voedselbank op dreigt te raken.....
Laten we nog 1x de handen in 1 slaan om voedselbank Noordwijk van de broodnodige voorraad te voorzien.
 
Inmiddels zijn onze allerjongste leden bezig met een interne competitie, de monskey league, en wat zijn ze goed bezig! Fijn om zoveel kinderen toch te zien sporten ondanks dat de competitie stil ligt.
 
Voor ons denk ook een uitgelezen mogelijkheid om de voedselbank te ondersteunen in deze bizarre tijd voor hen.
 
We gaan weer een inzamelingsactie houden en het inlever moment is op Zaterdag 14 November van 9 tot 11 gewoon bij ons sportcomplex op de Lageweg 6 in Noordwijk. De voedselbank zelf vraagt om onderstaande producten;
 
* potten oploskoffie
* koffiepads
* thee
* pot/blik groente
* pot/blik/zak soep
* pastasaus
* olijf/zonnebloemolie
* rijst
* hagelslag/vruchtenhagelslag
* wasmiddel
* schoonmaakproducten
 
In het kader van de aankomende 5 December zouden wij het ook leuk vinden als er aan de kindjes gedacht wordt middels eigenlijk alle eetbare producten voor pakjes avond.Speelgoed hebben zij liever niet omdat zij een voedselbank en geen speelgoed bank zijn.
 
Lieve SJC-ers, Beste Noordwijkers
 
Zullen we nog 1x laten zien wat wij kunnen bereiken als club en als Noordwijkers voor de voedselbank????
 
Doe jij ook mee?