Nog

tot de digitale Konijnenveiling

Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nog

tot ons 100-jarige jubileum.

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

SJC JO-11 oefent tegen ADO JO-10

ADO Den Haag is een voetbalclub van en voor iedereen en bekend door passie, strijd en oefening gepaard met Haagse bluf. 
Al decennia lang staat ADO Den Haag nationaal bekend om zijn hoogwaardige jeugdopleiding welke kan worden beschouwd als het fundament van de club en het eerste elftal.
 
Voetbalvereniging SJC is een échte vereniging en fijne sociale omgeving die boordevol ambitie zit; gezelligheid en prestatievoetbal kan prima samengaan. Dat alles onder het motto van strijd, passie en vriendschap. 
 
Met de jeugdopleiding timmert SJC inmiddels ook aardig aan de weg. We maken hiervoor gebruik van gediplomeerde trainers, een eigen techniekschool maar ook een echte professionele voetbalacademie. We willen uiteindelijk de doorstroom vanuit de jeugd naar het eerste team van zowel heren als dames garanderen. 
 
Nu gaat onze jeugd twee keer een oefenwedstrijd spelen tegen ADO Den Haag! 
 
Op woensdag 30 september speelt onze JO11-3 eerst een wedstrijd in Den Haag tegen de talenten van ADO Den Haag. Vervolgens ontvangt SJC dan op zaterdag 10 oktober de Haagse gasten op het sportcomplex aan De Lageweg. Onze JO9-1 zal het dan opnemen tegen de Haagse leeftijdsgenoten. 
 
Wedstrijden om naar uit te kijken! 
   
ADO Den Haag JO10-1 vs vv SJC JO11-3
Woensdag 30 september
Aanvangstijd 17.00u 
Jeugdcomplex "De Aftrap" in het Zuiderpark, Den Haag


 
SJC JO9-1 vs ADO Den Haag JO9-1
Zaterdag 10 oktober
Aanvangstijd 10.00u 
Sportpark Lageweg vv SJC, Noordwijk