Nog

tot ons 100-jarige jubileum.

Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nog

tot ons 100-jarige jubileum.

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.

SJC organiseert KNVB-cursus JVTC

SJC organiseert dit najaar voor de tweede keer de KNVB-cursus Jeugd Voetbal Trainer Coach (JVTC) voor de beginnende trainer en leider waarin de focus ligt op het verantwoord omgaan met kinderen in hun voetballeerproces. Vier bijeenkomsten van ongeveer 2,5 uur en het behandelen van opdrachten is de investering die gevraagd wordt van de cursisten. Maar bij een voldoende resultaat heb je ook een stevige basis te pakken!

De cursusleider is Jan Kroes (KNVB)
De cursusmomenten zijn:

Zaterdag 24 november van 09.30 uur tot 12.00 uur
Zaterdag 24 november van 12.45 uur tot 15.15 uur (lunch wordt verzorgd)
Woensdag 12 december van 18.30 uur tot 21.00 uur
Woensdag 9 januari van 18.30 uur tot 21.00 uur

Tijdens elke cursusmoment zullen we buiten een praktijkopdracht uitvoeren, dus trainingskleding is gewenst. Werkboeken worden verstrekt door de KNVB. Pennen en wat extra aantekenpapier verzorg je zelf. Nog een niet onbelangrijk detail: de cursisten moeten lid zijn van een voetbalclub vanwege het voor de inschrijving noodzakelijke relatiecode. Mocht je nog geen relatiecode hebben, geef het even aan want dan gaan we daarvoor zorgen.

Thema’s die behandeld worden zijn: de organisatie rondom een voetbalwedstrijd, het begeleiden coachen van spelers tijdens een wedstrijd en de voorbereiding en uitvoering van een training met behulp van de Rinus trainersapp. Ook maak je kort kennis met spelersvolgsysteem Dotcomsport waarin je je wedstrijdstatistieken kan bijhouden en de voortgang van je spelers kun vastleggen. De JVTC-cursus gaat slechts beperkt in op voetbaltechniek en voetbaltaktiek en is daarmee toegankelijk voor iedere beginnende trainer en leider.

Voor extra informatie en inschrijven kan je contact met Wichard Verlaan opnemen via wichardverlaan73@gmail.com of telefonisch op 06-46275743. Inschrijven is gratis, maar daarmee is deelname uiteraard niet geheel vrijblijvend. Minimum aantal deelnemers is 10. Mocht je de JVTC in het vorig seizoen zijn gestart maar niet hebben kunnen afronden, dan ben je natuurlijk ook welkom om de cursus opnieuw te doen.
Het programma

Bijeenkomst 1. Zaterdag 24 november 09.30 uur tot 12.00 uur:
-           Cursus aftrap  
-           Wedstrijd met pupillen
-           introductie 4 kwaliteiten van de JVTC
 
Bijeenkomst 2. Zaterdag 24 november van 12.45 uur tot 15.15 uur:
-        Coachen en begeleiden van jeugdvoetballers tijdens wedstrijden.
-        Het SJC Wedstrijdtraject / Coachen van wedstrijden
 
Bijeenkomst 3. woensdag 12 december van 18.30 uur tot 21.00 uur:
•       Coachen en begeleiden van jeugdvoetballers tijdens trainingen.
•       Organiseren van voetballen
•       ‘Rinus’ de online assistent trainer
 
Bijeenkomst 4. woensdag 9 januari van 18.30 uur tot 21.00 uur:
•       Coachen en begeleiden van jeugdvoetballers tijdens trainingen.
•       Methodische stappen
•       Het SJC Trainingstraject