Nog

tot ons 100-jarige jubileum.

Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nog

tot ons 100-jarige jubileum.

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.

SJC speelt gelijk tegen Rijnvogels

SJC speelt gelijk tegen hoofdklasser zaterdag Rijnvogels met 1-1.

Afgelopen zaterdag speelde de mannen van de zondag tak S.J.C 1 gelijk tegen het Katwijkse Rijnvogels 1 op de Kooltuin. De wedstrijd werd i.v.m de vele oranje Festiviteiten in Katwijk aan de Rijn vervroegd naar 11.30. 
De eerste helft werd gerust met een 1-0 voorsprong voor de katttekers. Eind van de 2e helft maakte Postma van S.J.C de gelijkmaker na een foutje van de keeper van Rijnvogels. Weer een goed resultaat voor de Mannen van trainer Florian Wolf van S.J.C. 
a.s zondag wacht het echte werk VOOR DE COMPETITIE uit TEGEN ALCIDES uit Meppel en dan gaat het echt om de winst .
 
M.V.G , THEO DE MEEUW.