Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.

Strenger fietsen en scooter stallings regime

Het hoofdbestuur van SJC vraagt ieders medewerking betreffende het stallen van hun fiets of scooter op het sportpark.. I.v.m. de veiligheid a.s. zaterdag. Er worden geen fietsen en scooters meer getolereerd op het opgangspad of voor de kantine en commissiekamer. We vragen iedereen met klem, hun fiets of scooter te stallen in de fietsenstalling aan de westzijde van het sportpark ( dus niet bij het afrastering van veld 1) tevens kan je fiets of scooter stallen op het voormalige veld 2.
Zaterdagochtend wordt het opgangspad afgesloten voor fietsen en scooters! Graag ieders medewerking!
 
Met een sportgroet,
 
Hoofdbestuur SJC