Nog

tot ons 100-jarige jubileum.

Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nog

tot ons 100-jarige jubileum.

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.

Team Bollenstreek Roparun

Team Bollenstreek is 1 van de 315 teams die meedoen aan de Roparun, dit is een estafetteloop in het Pinksterweekend van Parijs of Bremen naar Rotterdam.

Ons team verzamelt  het hele jaar geld in en doneert dit aan stichting Roparun, die mensen met kanker  nog een steuntje in hun rug kunnen geven.
Er zijn vele doelen die de Roparun ondersteunt zoals vakantiewoningen, inloophuizen, verwendagen, aankleding hospice, een kinderdag tijdens havendagen in Rotterdam, stichting haarwensen en nog veel meer.
Team Bollenstreek organiseert diverse acties om geld in te zamelen zoals: op braderieën staan, we staan ook op diverse kerstmarkten, we organiseren in 2020 voor de 7e keer ons loopevenement “Hollen door de bollen” in Lisse en we doen diverse collectes bij voetbalverenigingen zoals zondag 15 maart bij SJC.
Wilt u ons steunen doe dan een contante bijdrage in onze collectebus.
Bij voorbaat dank!