Nog

tot ons 100-jarige jubileum.

Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nog

tot ons 100-jarige jubileum.

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.

Trainingen gaan weer beginnen

Beste spelers, ouders en trainers van SJC,

Op deze pagina vind je de laatste versies van de documenten die betrekking hebben op het hervatten van de trainingen. Achter elk document zie je een datumstempel dat aangeeft wanneer een document is ververst. Het kan zo zijn dat er komende dagen nog zaken veranderen op basis van nieuwe richtlijnen of inzichten. Tenslotte: twijfel je of de training doorgaat? Verifieer dit dan bij je trainer(s) of leiders.
 
Veel plezier met het hervatten van onze leuke sport!
 
- Richtlijnen spelers t/m JO13 - [versie dinsdag 28 april]
Richtlijnen spelers JO14 t/m JO19 - [versie dinsdag 28 april]
- Richtlijnen trainers - [versie dinsdag 28 april]
- Tijdelijk trainingsschema tijdens coronacrisis [versie maandag 13 mei)]
Looproutes SJC complex - [versie maandag 27 april]

Op het complex moet komende tijd tijdens trainingen een corona-verantwoordelijke zijn. Rol: coördineren van binnenkomende en vertrekkende spelers, aanspreekpunt voor korte vragen en controleren op handhaving van regels. We streven naar twee shifts per dag. In de eerste dagen zullen bestuursleden dit oppakken maar na verloop van tijd zoeken we hier vrijwilligers voor. Wilt u helpen? Laat het weten via jeugdafdeling@vvsjc.nl. Bedankt!