Nog

tot ons 100-jarige jubileum.

Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nog

tot ons 100-jarige jubileum.

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.

Trots op onze vrijwilligers

Hard, wat zeg ik: keihard, is er gewerkt aan het maken van een “tochtsluis” naar de tijdelijke kantine.Onze business-sponsor Mario van der Geer liep op enig moment tegen een paar mooie kozijnen aan. Zomaar… lagen klaar “afgevoerd” te worden. En gelukkig zag Mario daar wel wat in voor het maken van een tochtsluis bij de kantine-ingang. Altijd goed om de warmte binnen te houden en de nattigheid buiten te laten. Door Mario werd een mooie bouwtekening gemaakt en een aantal vrijwilligers van SJC – John Duwel, Rein en Kees Groen, Leo Zonneveld, Ben van Abswoude en Piet Alders - gingen  welgemutst aan de slag. Binnen een week – keurig in de lak – en in recordtijd klaar. Kijk, daar ben ik als voorzitter nou beretrots op.!!! Heren, allemaal DANK..!!!
 
Herman Meijvogel