Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

verslag Zaterdag 1

Afgelopen zaterdag was het dan weer zover! De competitie zaterdag 4e klasse was na 1.5 jaar weer geopend na die Corona! Voor sjc zaterdag 1 stond een vooraf gedacht moeilijke wedstrijd op het programma! De wedstrijd uit tegen het in de beker zeer sterk uitkomende boshuizen 1. De leidenaars hadden maar liefst hun gehele elftal vernieuwd met nieuwe spelers en deden het in die beker goed. Sjc daarin tegen had het in de beker zeer moeilijk en wist in 3 wedstrijden niet tot winst te komen! De laatste wedstrijd thuis verleden week gaf toch wel wat vertrouwen na een 3-2 verlies tegen 3e  klasser Perkouw. Voor het vervolg van het verslag klik hier.
Voor de gelijkmaker van Sander v.d. Klugt klik hier