Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.

Voetbal 2-daagse die op 21-22 oktober bij SJC

Voor je het weet is het alweer vakantie! In de herfstvakantie is voetbalacademie Play2Improve voor het eerst actief bij SJC uit Noordwijk. Op maandag 21 en dinsdag 22 oktober breekt het voetbalfestijn bij SJC helemaal los! In je eigen Play2Improve trainingsshirt zal je leren kappen- en draaien als Messi, schieten zoals Ronaldo en verdedigen als Matthijs de Ligt. De Voetbal 2 daagse zal in het teken staan van professionele (techniek)training. Functionele techniek, tactiek en plezier staan hierin centraal! Let op, de voetbal 2-daagse is niet clubgebonden en dus voor iedereen toegankelijk.

Voor meer info klik hier.