Nog

tot ons 100-jarige jubileum.

Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nog

tot ons 100-jarige jubileum.

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.

Voetbal heeft ook veel mooie kanten

Ondanks de 5-0 nederlaag van ons vlaggenschip tegen Quick Boys, waren er ook heel veel mooie kanten gisterenmiddag aan de Lageweg. Het was een echt voetbalfeest.
Het bestuur van SJC wil daarom alle supporters een "pluim" uitdelen voor hun gedrag en de sfeer. De ambiance was geweldig! Waar maak je dit mee........het blijkt bij SJC te kunnen. Veel Quick Boys supporters, BC-leden en bestuursleden hebben hun waardering uitgesproken over het sfeertje en de entourage. 
Dit is heel fijn als vereniging om te horen, dat SJC het zijn gasten op deze manier naar het zin heeft kunnen maken.Ook willen wij onze eigen supporters bedanken, zij hebben gehoor gegeven, om geen vuurwerk af te steken en samen met de bezoekers uit Katwijk, er een mooi voetbalfeest van hebben gemaakt.
Verder willen wij Dammy Heemskerk, Petra de Bruin, Nicolette Lakerveld en alle vrijwilligers bedanken voor hun bijzondere inzet deze middag! Wij als vereniging zijn blij, dat wij over zulke "fantastische" vrijwilligers beschikken!