Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.

Wandelvoetballers winnen Marhaba Toernooi 2019

Voor de wandelvoetballers van SJC is het seizoen nog niet voorbij. Wekelijks nog trainen zij op de woensdagmiddag tussen 14:00 en 15:00 uur.En gaan ze op pad naar dit of gene toernooi. Twee weken geleden werden ze een stevige middenmoter in het stevig bezette toernooi bij SEV in Leidschendam.
Afgelopen zaterdag – 6 juli – schitterden zij op het 13e multiculturele Marhaba Voetbaltoernooi 2019 op het sportpark Duinwetering. De stevig bevochten 1e prijs ging mee naar huis. En de spelers gingen voor hun kleinkinderen nog even op de foto met pantomime artiest Hakim (uit Sesamstraat).
Aat Wortman…. Dank voor je inzet als scheidsrechter bij dit belangrijke laatste partij.