Nog

tot ons 100-jarige jubileum.

Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nog

tot ons 100-jarige jubileum.

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.

Weekend van de JO12/13/MO13 groot succes!

Afgelopen weekend was het dan eindelijk zover. De meiden en jongens sloten het seizoen af met een geweldig weekend. Op vrijdagmiddag om 16.00 vertrok de bus richting Vierhouten. Dit was een locatie waar ze nog nooit geweest waren. Daar aangekomen werden de kamers verdeeld. De JO12 sliep zelfs in echte pipowagens! Nadat iedereen de overheerlijke burgers met patat op hadden werd er begonnen met het eerste spel. Wie is de mol?? Over het hele terrein hingen foto’s van alle jongens en meiden. Je mocht alleen de foto van je eigen team meenemen, zo kon iedereen gelijk het terrein verkennen. Hierna moesten ze de foto’s op volgorde van geboortejaar leggen. De bedoeling was zoveel mogelijk punten verzamelen zodat zaterdagavond per team een winnaar uit de bus kwam. Toen het een beetje schemerig werd, ging het kampvuur aan, waarbij iedereen smulde van de marshmallows. Het werd een lange nacht voor vele, sommige van de JO12 hebben helemaal de binnenkant van hun oogjes niet gezien. Maar niet getreurd ze stonden om 6.00 ’s morgens alweer voor onze neus. De rest hebben we dan ook gelijk wakker gemaakt, met wakker worden van Jochem Meijer. (’s avonds een vent, ’s morgens ook een vent). Om 10 uur stond alweer de eerste sportieve activiteit op de agenda. De groepen werden weer verdeeld en over de hele dag werd er lasergame, bubbelvoetbal, knotsen hockey en archery tag gespeeld. Lasergamen was bij de jongens toch wel favoriet, want nu konden ze Fornite in levende lijven spelen!  ’S avonds ging de barbecue lekker aan en daarna had Remco een fantastische petje op petje af quiz gemaakt. En jawel Sophie was de winnaar. Ook moest het laatste onderdeel van wie is de mol gespeeld worden, de spanning steeg, wie was de mol, en wie was de winnaar. Nadat alle prijzen verdeeld werden ging het kampvuur weer lekker aan, waren sommige al in slaap gevallen en sommige niet kapot te krijgen. Dus werd het volgende spel weer uit de kast gehaald. Glow in de dark voetballen, frisbee, badminton, volleyballen en basketballen, dit alles in het pikke donker en lichtgevende materialen. Nadat bij vele het lichtje uit ging, is iedereen naar z’n kamer gegaan. Omdat er toch nog wat uitbraakpogingen waren, duurde het even voordat iedereen weer sliep. De volgende ochtend stond pretpark Hellendoorn op het programma. Na een heerlijk ontbijt, tas ingepakt stond de bus alweer om 9 uur voor onze neus. In Hellendoorn aangekomen bleek het lekker rustig en waren er geen wachtrijen. Na de lunch is bijna iedereen nog het waterpark ingegaan, waar ze met jan en alleman van wel 12 verschillende glijbanen afgleden. Wat een pret! Moe en voldaan vertrokken we om 15.00 weer richting Noordwijk. Iedereen bedankt voor een super leuk weekend, op naar volgend jaar.

Bij het spel petje op petje af, zijn de prijzen gesponsord door Arthur de Lange, van de Lange Sport, waarvoor hartelijk dank!!