Nog

tot ons 100-jarige jubileum.

Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nog

tot ons 100-jarige jubileum.

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.

Wil van Zuijlen ontvangt waarderingsspeld

Afgelopen week werd door voorzitter Herman Meijvogel, de SJC waarderingsspeld bij Wil van Zuijlen overhandigd. Wil is meer dan 50 jaar lid van de v.v.SJC.
Al vroeg werd Wil lid van SJC, vele jaren werd door Wil in de jeugd selectie elftallen van SJC gevoetbald. Bij de senioren heeft hij zowat in alle elftallen gespeeld. De laatste jaren wordt er gevoetbald bij de veteranen, met oude voetbalmaatjes,met nog heel veel plezier  een balletje trappen op de zondagmorgen en daarna de gezellige SJC derde helft. We hopen nog een aantal jaren voetbalplezier bij SJC!
 
Proficiat namens het Bestuur