Nog

tot de digitale Konijnenveiling

Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nog

tot ons 100-jarige jubileum.

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Zaterdag 1 wint eerste competitiewedstrijd

Afgelopen zaterdag was het dan zover !
De eerste competitie wedstrijd van sjc zaterdag 1 stond op het programma tegen het versterkte roodenburg uit in leiden Van de week kreeg ik via contact met trainer rob te horen dat er nog wel wat blessures te melden waren bij sjc en zelfs nog dandy op vakantie Het werd dus puzzelen voor trainer rob om na woensdag op de training een goed elftal neer te zetten wat in staat was de Leidenaren te verslaan Maar 2 wissels op de bank moest er dus afgereisd worden naar leiden  noord Roodenburg had het redelijk goed gedaan in de beker en sjc kreeg de laatste wedstrijd een flinke tik te verwerken tegen alphia de goede derde klasser. Van de week werd er natuurlijk heen en weer geapt met hans en ank wat het zal worden deze zaterdag en ook zelfs met trainer rob De meeuw was er als enigste niet echt gerust op , en de rest zij het komt goed !
Op het zware en warme veld was het elftal van trainers rob en Richard er klaar voor Om de strijd te gaan beginnen !
Vanaf het begin was het sjc wat de klok sloeg op het veld en kwamen er kansen Wat dacht je van de vandaag heel gedreven speler Kevin die met een schitterende knal de bal in de rechter hoek schoot maar de bal onderkant ipv in het doel het veld in ketste Daarna ook nog het harde schot van captain Joeri die op de paal uit een barste en ook zeker meer verdiende Wat een pech en ook roodenburg begon wat beter te voetballen Je kon zeker zien dat de Leidenaars stukken beter zijn als verleden jaar met wat nieuwe aanwinsten zoals heel veel ploegen in de sterke 4e klasse a dit jaar !
Toch was het sjc wat verdiend aan de leiding kwam maar wel door een eigen goal van roodenburg Een schot op goal werd gered door de keeper weg gewerkt en via een speler van roodenburg ketste de bal in de goal en sjc op een verdiende voorsprong !
Roodenburg bleef het wel proberen maar echt gevaarlijk werden zij toch ook niet echt !
Zo brak de rust aan met een 0-1 voorsprong voor de zwart witte !
De 2e helft bleef in mijn ogen sjc toch wel de wat betere ploeg Maar bleef die 0-1 maar op het scorebord staan en dan blijft je tegenstander strijden voor een goed resultaat Dit ging gepaard met toch wel wat meer overtredingen van roodenburg kant en 4 gele kaarten op leverden
14 minuten voor tijd kwam later gebleken toch de gouden wissel binnen de lijnen
De meeuw zijn zoon robin kwam in het elftal na lang blessureleed mocht hij zijn eerste minuten maken .
Na 2 minuten in het veld een overtreding buiten de 16 en dat was de perfecte plek voor onZe rob !
Op de tribune werd al gezegd die gaat er in en wat een fantastische goal werd het !
DE bal plofte als een granaat in de linker bovenhoek en de euforie was groot zowel op de tribune en op het veld
0-2 sjc en dan denk je die is in de knip !
Uit spelen die pot en 3 punten naar de lage weg ,
MAar dacht roodenburg anders over via een kluts bal na daarvoor een prachtige safe van de goede keeper Roy  stond het op eens 1-2
JA en dan weet je het dat word pompen op verzuipen voor roodenburg en werd het spel wat onvriendelijk !
Sheids liet ook nog zeker 6 minuten door spelen maar sjc hield stand en sleepte de dik verdiende 3 punten uit de zware wedstrijd op een zwaar veld
IEDEREEN blij zowel op het veld als op de tribune
Een goede start met een veel beter roodenburg als verleden jaar op veld
Volgende week tegen het sterk verbeterde football factory die na een 1-0 voor sprong tegen koudekerk met maar liefst 1-7 verloor !?
Sjc is gewaarschuwd dat het allemaal niet van zelf gaat en er hArd gewerkt moet worden om de 3 punten op de lage weg te houden
Hopelijk zijn er wat geblesseerde spelers terug dan moet het goed komen !
Gasten en begeleiding succes woensdag op de training en tot zaterdag om 16.00 op de Lage Weg
Mvg Theo de MEEUW.