Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.

Zaterdagkollum van de Meeuw

​SJC Zaterdag1 dendert door in de 4e klasse!

Meerburg de complimenten, tegenstander SJC de punten , Ja dit was de kop van het verslag van Vriend Arie Koeman op leiden amateurvoetbal .Arie  vroeger nog in het eerste van S.J.C   gespeeld te hebben was nu invaller vlaggenist bij Meerburg .
Met deze woorden ben ik het toch niet echt helemaal eens , maar ja ik ben S.J.C ER .
Jongens wat KON het een leuke , ZEER gezellige middag op het  S.J.C veld  worden na afloop , want SPORT CAFE DE DART had de kantine omgebouwd als ware SKIE HUT .
Alles was goed voor bereid om na afloop met de ploeg en de ECHT vele supporters een feestje te gaan vieren , maar moest er eerst nog gevoetbald worden en hopelijk natuurlijk ook de winst op de Lageweg bleef .
Klik hier voor het volledige verslag.