Nog

tot de digitale Konijnenveiling

Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nog

tot ons 100-jarige jubileum.

Commissies

Commissies 2020-2021
Functie Naam Email Telefoon
Jeugdafdeling Groeps email: jeugdafdeling@vvsjc.nl  
accountmanager nieuwe leden en werving  Geraldine van der Deijl geraldine@sjcjeugdopleiding.nl  
jeugdevenementen Carola Vogelaar Carola@sjcjeugdopleiding.nl  
secretaris en scheidsrechterszaken Harry Dons Harry@sjcjeugdopleiding.nl  
projectleider All United Roeljan Buijs rj@sjcjeugdopleiding.nl  
vrijwilligerszaken  Alexander Alexandropolous alexander@sjcjeugdopleiding.nl  
coordinator SJC meisjesvoetbal  Marcel Pex marcel@sjcjeugdopleiding.nl  
toernooien en oefenwedstrijden  Raymond Salman raymond@sjcjeugdopleiding.nl  
technisch en Operationeel Coordinator Wichard Verlaan wichard@sjcjeugdopleiding.nl  
sponsoring en Commercie Rob Brussee rob@sjcjeugdopleiding.nl  
jeugdvoorzitter Bram Halters bram@sjcjeugdopleiding.nl  
       
Wedstrijdsecretarissen      
wedstrijdsecretaris algemeen Max Bel wedstrijdzaken@vvsjc.nl 06-38 57 18 98
wedstrijdsecretaris selectie Aat Wortman selectie@vvsjc.nl 06-10 92 29 89
wedstrijdsecretaris vrouwen Francis Wijnands vrouwen@vvsjc.nl 06-53 26 67 13
wedstrijdsecretaris lagere senioren Max Bel lageresenioren@vvsjc.nl  
wedstrijdsecretaris JO19 - JO16 Vacant jo19@vvsjc.nl
jo17@vvsjc.nl
jo16@vvsjc.nl
 
wedstrijdsecretaris JO15 - JO13 Jos de Haas jo15@vvsjc.nl 06-15 00 63 18
wedstrijdsecretaris JO12 - JO8 Simone Halters jo12@vvsjc.nl 06-13 94 13 19
wedstrijdsecretaris Monskey Toppers Tomas van Rijn toppers@vvsjc.nl  
wedstrijdsecretaris Monskey Ukkies Tomas van Rijn ukkies@vvsjc.nl  
wedstrijdsecretaris meisjes Marcel Pex meisjes@vvsjc.nl 06-52 59 52 55
       
Scheidsrechterscoördinator Aat Wortman   06-10 92 29 89
       
Technische Commissie Groeps email: tc@vvsjc.nl  
  Fred Bergman    
  Arjan van Went    
  Mike Verhoek    
       
Jeugdcoördinatoren TC      
Hoofd TC Jeugd Wichard Verlaan tc-jeugd@vvsjc.nl  
Bovenbouw Marco vd Zee tc-jeugd@vvsjc.nl  
Onderbouw   tc-jeugd@vvsjc.nl  
meisjes Marcel Pex tc-meisjes@vvsjc.nl 06-52 59 52 55
       
Commissie vrouwen-/meisjesvoetbal Groeps email: vrouwenvoetbal@vvsjc.nl  
Voorzitter Nicolet Lakerveld    
Algemene zaken Marijke de Roode    
PR dames/meisjes Gea Verkade pr_vrouwen@vvsjc.nl  
       
Sponsorteam Groeps email: sponsorteam@vvsjc.nl  
commercieel Richard Verëll    
commercieel Richard Hoogervorst    
commercieel Hans Bierman    
commercieel Danny v.d. Poel    
balsponsor Heren Zondag 1 Bernard van Abswoude    
reclameborden (back-office) Pieter Mulder    
       
Kledingcommissie Groeps email: kledingcommissie@vvsjc.nl  
Uitgifte sponsorkleding jeugd Petra de Bruin    
  Nicolenne Mulder    
       
Kantinecommissie      
voorzitter Dammy Heemskerk kantine@vvsjc.nl  
facilitaire zaken Sipko van Zundert facilitair@vvsjc.nl  
kantine diensten Nicolet Lakerveld/
Petra de Bruin
kantinediensten@vvsjc.nl   
financiële zaken Penningmeester kantine@vvsjc.nl  
contractbeheer Willem Braun    
       
Bouwcommissie  Groeps email:  bouwcommissie@vvsjc.nl  
   Herman Meijvogel    
   Michel Zwagerman    
   Christiaan Hiep    
   Mario v.d. Geer    
   Kees Wassenaar    
   Marco Verhoeven    
  Willem Braun    
       
Commissie Sportiviteit en Respect Groeps email: csr@vvsjc.nl  
  Bram Mesker    
  Jeanette Wijnands    
       
       
Website SJC   info@vvsjc.nl  
Webmasters Groeps email: webmaster@vvsjc.nl  
  Marianne van Duyn    
  Pieter Mulder    
  Kees Wassenaar    
  Agnes Barkel    
Beheerder facebook  Ingrid van Duijn    
Communicatie & PR Wouter Leydes communicatie@vvsjc.nl  
       
Diversen      
ledenadministratie Gerard Jelierse ledenadministratie@vvsjc.nl  
supportersclub SJC Conny van Schie supportersclub@vvsjc.nl  
club van 100 Jan Koster clubvan100@vvsjc.nl  
4 tegen 4 toernooi Jacques van der Sman 4tegen4@vvsjc.nl 06-22 82 71 18
konijnenveiling Wil v.d. Zalm veiling@vvsjc.nl  
bridge   bridge@vvsjc.nl  
fotograaf Johanna Oskam johannaoskam@gmail.com 06-11 12 69 24
  website foto's http://jo-kiekje.nl