Nog

tot de opening van de nieuwbouw

Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nog

tot ons 100-jarige jubileum.

Programma overzicht

Week 39  -  26 september 2022  /  2 oktober 2022
Datum Tijd Thuisclub Uitclub Scheidsrechter Wedstr. nr.
01-10-2022 14:00 SJZ 1 SJC 1 Afgeschermd 6286
01-10-2022 15:15 SJC 3 VVSB 6 Z. (Z.) Zelffluiten 16801
01-10-2022 14:30 DoCoS 8 SJC 4 Afgeschermd 22655
01-10-2022 14:15 SJC 5 Kagia 6 P. (Peter) Kapel 22072
01-10-2022 16:15 Quick Boys 13 SJC 6 Afgeschermd 16408
01-10-2022 15:00 SJC 7 Football Factory 6 Z. (Z.) Zelffluiten 56115
01-10-2022 09:45 SJC JO8-1JM Rijnsburgse Boys JO8-2 30465
01-10-2022 08:30 FC Oegstgeest JO8-2 SJC JO8-2JM 29328
01-10-2022 08:30 SJC JO8-3JM Ter Leede JO8-3 30611
01-10-2022 10:00 Sporting Leiden JO9-1 SJC JO9-2 33614
01-10-2022 08:30 SJC JO9-3 Rijnsburgse Boys JO9-3 32184
01-10-2022 08:30 Foreholte JO9-6 SJC JO9-4 31778
01-10-2022 08:30 SJC JO9-5 VVSB JO9-4 32189
01-10-2022 10:30 Quick Boys JO9-10JM SJC JO9-6 31649
01-10-2022 08:30 SJC JO10-1JM VVSB JO10-1 24864
01-10-2022 10:05 ASC JO10-1 SJC JO10-2 24121
01-10-2022 10:15 SJC JO11-1JM Katwijk JO11-1 Z. (Z.) Zelffluiten 10167
01-10-2022 09:00 SJC JO11-2JM Rijnvogels, fc JO11-1 10172
01-10-2022 10:00 Katwijk JO11-4 SJC JO11-3JM 9831
01-10-2022 08:45 Noordwijk JO11-3 SJC JO11-4JM 9747
01-10-2022 09:30 Quick Boys JO11-8 SJC JO11-5JM 9641
01-10-2022 11:00 SJC JO12-1 Quick Boys JO12-5 Z. (Z.) Zelffluiten 35300
01-10-2022 10:00 Katwijk JO13-1 SJC JO13-1 L. (Leonard) Heemskerk 36631
01-10-2022 08:30 SJC JO13-2 Van Nispen JO13-1 Z. (Z.) Zelffluiten 41352
01-10-2022 10:00 Rijnsburgse Boys JO13-5 SJC JO13-3 M.C. (Marco) Kromhout 41635
01-10-2022 10:00 SJC JO13-4 Noordwijk JO13-2 Afgeschermd 41357
01-10-2022 08:30 SJC JO15-1 Rijnsburgse Boys JO15-3 H.C.J.M. (Henk) van Rijn 43426
01-10-2022 10:00 RCL JO15-2JM SJC JO15-2 Afgeschermd 43464
01-10-2022 08:30 SJC JO15-3 Stompwijk JO15-2JM J. (Jan) Mesker 43431
01-10-2022 12:00 Katwijk JO16-1 SJC JO16-1 J. (Jaap) van Duijn 36550
01-10-2022 09:00 S.V. Kickers '69 JO16-1 SJC JO16-2 Afgeschermd 40784
01-10-2022 12:30 SJC JO17-1 Ter Leede JO17-1 Afgeschermd 36858
01-10-2022 13:00 SJC JO19-1 ROAC JO19-1 Afgeschermd 39299
01-10-2022 14:15 Teylingen JO19-2 SJC JO19-2 C.H. (Krzysztof) Sokolan 39711
01-10-2022 10:30 Noordwijk JO19-1 SJC JO19-3 G.J. (Geert-jan) Brouwer 58903
01-10-2022 11:30 SJC MO13-1 Katwijk MO13-1 Z. (Z.) Zelffluiten 42508
01-10-2022 11:30 ASC MO13-1 SJC MO13-2 V. (Valentin) Veninga 42876
01-10-2022 13:30 SJC MO15-1 Rijnsburgse Boys MO15-1 Afgeschermd 44197
01-10-2022 11:30 Foreholte MO15-1 SJC MO15-2 44162
01-10-2022 11:30 SJC MO17-1 Graaf W II VAC MO17-1 H.J. (H.J.) van Velde 43018
01-10-2022 11:00 SJC MO17-2 Katwijk MO17-1 A. (Abdel) el Yaakoubi 45530
01-10-2022 12:30 Noordwijk VR1 SJC VR1 P.C. (Peter) Hermans 12455
01-10-2022 09:45 SJC, JO10-3JM Valken'68 JO10-3 25717
01-10-2022 09:30 Foreholte JO10-5JM SJC, JO10-4JM 23913
02-10-2022 14:00 VKW SJC B. (Bjorn) Kuiper 1488
02-10-2022 11:00 Quick 2 SJC 2 E.P. (Edwin) Martijn 50091
02-10-2022 11:30 LSVV 70 2 SJC 3 47967
02-10-2022 11:00 SJC 4 ROAC 5 P. (Peter) Kapel 47637