Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

54ste prinsenpaar bekend!

54ste prinsenpaar bekend!
 
Tijdens een besloten Prinsenbekendmaking is het 54ste Prinsenpaar der Noortukkers geïnstalleerd: Prins Quattro en Prinses Liberi, in het dagelijks leven Jochem en Jacquelien van der Zalm. Jochem en Jacquelien zijn echte SJC'ers die betrokken zijn bij de organisatie van evenementen voor de jeugd.  De kinderen van het Prinsenpaar voetballen in de jeugd van SJC.

Bij de jeugd zullen Jeugdprins Harms en Jeugdprinses Geertje, in het dagelijkse leven Jesse Verkade en Britt Yara de Klerk, het carnaval in Noordwijk voor gaan. Wij wensen beide Prinsenparen een fantastisch carnaval toe!

Bestuur vv S.J.C.