Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

aanleg leidingen nieuwbouw

T.b.v. de nieuwbouw moeten een aantal kabels en leidingen aangebracht worden. Deze leidingen lopen van de trafo bij de tijdelijke huisvesting naar de nieuwbouw. Vanaf vrijdag 22 oktober gaan de nuts partijen (K&L bedrijven) vervolgens hun kabels en leidingen aanbrengen, daarna wordt de sleuf aangevuld. Middels toezicht zullen wij er aandacht voor hebben dat de situatie op 22 oktober veilig is na aanbrengen bronbemaling en dat de situatie omtrent het graven van de sleuf ook veilig is voor de gebruikers.
Op onderstaande foto is te zien hoe de sleuf loopt (binnen rood omrande deel), dus door het bestaande terras voor de noodhuisvesting.De planning is als volgt:
Vrijdag de 22e aanbrengen bronbemaling
Maandag en dinsdag 25e en 26e graven sleuf
Woensdag de 27e aanbrengen grondkabels en aanvullen sleuf
Donderdag start terug aanbrengen trottoirtegels, dit zal 1 of 2 dagen duren.
Op zaterdag 30 oktober is er geen hinder meer van de werkzaamheden.

Bouwcommissie SJC

.