Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Afsluiting kruising Gooweg - van de Mortelstraat

Om te voorzien in een betere doorstroming voor zowel gemotoriseerd verkeer als voor de fietsers, wordt de kruising Gooweg/Van de Mortelstraat in Noordwijk aangepast.
De verkeersregelinstallatie wordt vervangen en er wordt groot onderhoud uitgevoerd aan de aansluitende wegen (asfaltwerkzaamheden).
 
Om de werkzaamheden in een zo kort tijdsbestek uit te voeren wordt de gehele kruising afgesloten voor het verkeer. Vanaf vrijdagavond 25 maart 19.00 uur tot woensdag 6 april 17.00 uur zal de kruising afgesloten zijn. Er worden omleidingsroutes ingesteld. Voor fietsers is er een omleidingsroute ingesteld via Everwijnpark, De la Bassecour Caanstraat, Sint Jeroensweg en Goohorslaan.