Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Avondje Eretribune bijwonen met je (senioren) team?

Onderstaande uitnodiging ontvingen wij van Soutfields de producent van het TV programma, vind je het leuk om met je team (minimale leeftijd 18 jaar) een uitzending bij te wonen meld je dan zelf aan via eretribune@southfields.nl.
 
Uitnodiging:
Wij van De Eretribune hebben wekelijks enthousiast voetbalpubliek tijdens onze uitzending. Nu willen we naast ons huidige publiek ook voetbalteams de mogelijkheid geven om zich aan te melden voor de Eretribune. Onder leiding van Jan Joost van Gangelen en Aletha Leidelmeijer, schuiven wekelijks voetbalanalisten aan om te kijken naar de zaterdagavond wedstrijden.
 
Bij deze zijn alle seniorenteams uitgenodigd voor een avondje “De Eretribune”. Wat kost het? Helemaal niks! Jullie kunnen gratis parkeren en wij zorgen voor de hapjes en drankjes. Laat ons ook vooral weten wat jullie team uniek maakt en breng de sfeer van jullie club mee de studio in.
  
Mocht jullie club of een van jullie teams de uitzending graag willen bijwonen of meer informatie willen, dan kunnen ze mailen naar eretribune@southfields.nl. Geef in de mail aan met hoeveel personen jullie de uitzending bij willen wonen.
 
We hebben beperkt plek, dus wees er snel bij.
Zodra jullie je hebben aangemeld krijg je van ons zo snel mogelijk een mail ter bevestiging en de uitnodiging mits de uitzending nog niet vol zit. 
 
Let op: Minimale leeftijd om de uitzending bij te wonen is 18 jaar.
 
Voor de volgende avonden kunnen teams zich nog aanmelden:
 
17 februari: Fortuna Sittard - AZ en PEC Zwolle - Almere City FC.
24 februari: PEC Zwolle – PSV
2 maart: Vitesse – FC Twente
9 maart: Almere City FC – FC Utrecht
16 maart: Excelsior – RKC Waalwijk
30 maart: Go Ahead Eagles – Excelsior
13 april: AZ – RKC Waalwijk & Almere City GC – Sparta Rotterdam 
Hopelijk tot snel bij één van onze uitzendingen. Het bier staat in ieder geval koud!
 
 
Met vriendelijke groet,
Team Eretribune en Jan Joost & Aletha