Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Reisbureau De Haan; balsponsor SJC - Alcides

Reisbureau De Haan
 
Over OnsWelkom bij Reisbureau de Haan, het online reisbureau van De Haan.

Reisbureau De Haan is al bijna 40 jaar een begrip in Noordwijk en omstreken. Ons enthousiaste team van 4 vaste medewerkers staan voor u klaar en bieden u een wereldservice, dit is niet voor niets ons motto! Passie voor reizen, een uitgebreide kennis van de reiswereld en onze persoonlijke aanpak zorgt ervoor dat wij de reis willen vinden die het beste bij u past, ook als deze niet in de brochure staat!

We stellen met plezier een vakantie voor u samen, want uw mooiste reis verzorgen is onze uitdaging. Regelmatig gaan wij zelf op reis om de leukste plekjes, nieuwe bestemmingen en de beste hotels voor u te bezoeken .Uw vakantie is onze zorg, daarom assisteren wij graag bij het regelen van extra’s zoals reisverzekering, autohuur, visumaanvraag, stoelreservering, en alles wat uw reis compleet maakt!

Reisbureau De Haan is aangesloten bij ANVR,SGR en Calamiteitenfonds. Deze organisaties zijn van essentieel belang voor de reisbranche en bieden financiële zekerheid voor onze reizigers.

Heeft u reisplannen? Kom langs of neem contact met ons op via de mail, telefoon of social media.

Graag tot snel!
Johanna, Cindy, Cynthia en Anita.