Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Balsponsor SJC - TAC '90

BouAd Adviesgroep 

bouAd is een middelgroot landelijk opererend advies- en ingenieursbureau met twee vestigingen. Sinds de oprichting in 2004 is bouAd gevestigd in Katwijk ZH. De tweede vestiging in Rotterdam is sinds 1 november 2019 een feit. 

bouAd is werkzaam binnen alle facetten van projectontwikkeling, inrichting en beheer van een duurzame leefomgeving. Wij begrijpen dat we duurzaam, zorgvuldig en efficiënt om moeten gaan met de omgeving waarin we wonen, werken en ontspannen. 

In ieder onderdeel van het bouwproces is bouAd inzetbaar. Binnen het gehele bouwproces steunen wij op zes pijlers:

Ontwerp;
Bouwmanagement;
Contractmanagement;
Kwaliteitsborging en bouwtoezicht;
Beheer & Onderhoud en 
Energie & Duurzaamheid. 

Klik hier voor onze website.