Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Balsponsor SJC-Alcides


De Praktijk

Fit en vitaal, energiek en beweeglijk; dat wil iedereen. Kennelijk heeft u klachten en bent u op zoek naar de juiste behandelwijze. Bij De Praktijk zijn we er voor iedereen. Man of vrouw, kind of senior, ziek of gezond, met lichamelijke of geestelijke klachten… Met ons brede aanbod van therapieën en een effectieve aanpak op maat, streven we ernaar uw (pijn)klachten te verminderen en daar waar mogelijk weg te nemen.

U kunt terecht bij ons team van paramedische vakcollega’s voor consulten:

- Fysiotherapie
- Dry needling
- Hydrotherapie
- Manuele therapie
- Parkinson bewegingsgroep
- Psychosomatische fysiotherapie
- Bekkentherapie
- Fascia Integratie Therapie