Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Balssponsor SJC 1 - WV HEDW 1

De Tandenwinkel in Noordwijk is hét adres voor een betrouwbare en natuurgetrouwe gebitsprothese, tandprothese, klikgebit of kunstgebit. In geval van nood kunt u bij ons ook terecht voor professionele spoedreparaties. Klaar terwijl u wacht. Zoekt u een goede en speciale mondhygiëneproducten of wilt u gewoon zeker zijn van goede zorg en goede producten voor mondverzorging? In onze winkel hebben wij een uitgebreid assortiment artikelen voor tand- en gebitsverzorging.

U kunt bij de Tandenwinkel terecht voor:
  • Natuurgetrouwe kunstgebitten
  • Klikgebitten en protheses
  • Spoedreparaties
  • Kunstgebit in één dag
  • Maak een afspraak. Geen wachtlijst.
  • Winkel voor mond- en gebitsverzorging
Zie verder onze website
https://www.tandenwinkel.nl/