Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Bericht van overlijden

Ons bereikte het bericht, dat op zaterdag 12 december j.l. Nel – Petronella Huberta Maria – Turenhout-de Winter is overleden.
Voor velen zeker geen onbekende bij SJC. Vaak – samen met haar man - te vinden langs de lijn om de verrichtingen van haar kinderen en kleinkinderen te zien. En ze uiteraard aan te moedigen. Daarnaast ook een SJC-vrijwilligster, die het beste met de club voor had. Zo verrichtte ze kantinediensten en was ze jarenlang gastvrouw op de zaterdagochtend. Waar bezoekers van de Commissiekamer steevast ontvangen werden met de vraag: “Wie ben je en wat kom je hier doen?”. Want als je niets in de Commissiekamer te zoeken had, werd je vriendelijk naar de kantine verwezen. Nel leed de laatste jaren aan een slopende ziekte en overleed op 72-jarige leeftijd. SJC verliest in Nel Turenhout-de Winter een echte SJC-er. Wij wensen naasten en familie veel sterkte om dit grote verlies te verwerken en een mooie plek te geven.

Klik hier om de kaart  te kunnen lezen.