Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Betonvloer sporthal gestort.

Al veel weken is de aannemer BAM bezig met de vloer van de sporthal. Het is een traject waarin vele kilo’s wapeningsstaal, de isolatie en de leidingen zijn aangebracht. Werkzaamheden die zich ruim 4 meter onder maaiveld niveau afspelen. Gelukkig is deze fase afgelopen donderdag 10 september afgerond. Eindelijk kon de 800 m3 beton gestort worden. Daarmee liggen de bouwwerkzaamheden op planning, zodat in augustus 2021 de nieuwbouw opgeleverd kan worden. 
Ook de SJC drone heeft hier weer een opname van gemaakt. De aannemer de hele dag bezig geweest met het storten van de beton. Het was dan ook een aan- en afrijden van zo’n 60 betonmixer wagens. Op de opname is te zien dat er 5 wagens tegelijkertijd op de bouwplaats waren. Ook is op de video te zien dat de terrastent naast de tijdelijke huisvesting is geplaatst

https://youtu.be/1Ab1f32bQqQ