Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Corona update

Het buiten sporten voor personen tot en met 17 jaar is verruimd, dus vanaf as dinsdag 11 januari kan er weer getraind worden tot 20:00 (alleen dus voor kinderen tot en met 17 jaar). Momenteel kunnen zij buiten sporten tot 17:00.
 
Tijdens het sporten hoeven zij geen 1,5 meter afstand te houden. 
Zij mogen in teamverband sporten en onderling wedstrijden spelen met teams van de eigen club.
Er wordt geen competitie gespeeld buiten het eigen clubverband.
 
De kleedkamers blijven gesloten evenals de kantine en andere ruimtes. Verder is er nog steeds geen publiek toegestaan, ook niet bij het trainen en de onderlinge partijtjes. Kom niet naar de club als je corona verschijnselen hebt. Verkoudheidsklachten, benauwdheid, verhoging of als je verlies hebt van reuk of smaak.
 
Na de persconferentie van as vrijdag 14 januari volgt er een update.