Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

De KNVB Regiocup voor de jeugd gaat door!

Acht maanden hebben we er op moeten wachten, maar zaterdag 5 juni kunnen de jeugdteams in de categorieën t/m O18 jaar eindelijk weer wedstrijden spelen. Vanwege de coronabeperkingen van de overheid waren al die tijd alleen trainingspartijtjes op de eigen vereniging toegestaan. Nu gaan deze teams in het kader van de KNVB Regiocup weer wedstrijden spelen tegen clubs in de buurt.
De KNVB Regiocup is het alternatief voor de competities die dit seizoen niet meer konden worden hervat door de coronamaatregelen. Voor volwassenen komen de versoepelingen te laat, maar afgelopen vrijdag maakte het kabinet bekend dat wedstrijden voor de jeugd (t/m 17 jaar) vanaf 5 juni weer zijn toegestaan. De KNVB Regiocup bestaat dan uit vier speelrondes. In totaal staan nu 33.000 jeugdteams ingeschreven voor de KNVB Regiocup, en uiteraard ontbreekt S.J.C. niet. er staan wedstrijden op het programma tegen onder andere Noordwijk, Quick Boys, Rijnsburgse Boys, Foreholte en Katwijk zie voor het volledige programma: https://www.vvsjc.nl/?lang=NL&page=79
Helaas gelden er nog wel wat regels, zoals:
  • Toeschouwers zijn (nog steeds niet) welkom op het sportpark
  • Voor bezoekende verenigingen t/m O12 maximaal 4 begeleiders (inclusief teambegeleiding en chauffeurs)
  • Voor bezoekende verenigingen vanaf O13 maximaal 6 begeleiders (inclusief teambegeleiding en chauffeurs) 
Uiteraard dienen wij ons ook aan deze regels te houden als we uit spelen
Om het een en ander in goede banen te leiden is de organisatie nog op zoek naar een aantal vrijwilligers, die toezicht houden bij het toegangshek tijdens de wedstrijden. Aanmelden via: vrijwilligerszaken@vvsjc.nl