Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Drone opname nieuwbouw

Afgelopen week is de SJC drone weer in de lucht geweest. Dit keer om de werkzaamheden aan de betonwanden van de sporthal in beeld te brengen. 
Nadat de betonvloer van de sporthal een aantal weken geleden is gestort is aannemer BAM nu bezig om de betonwanden te maken. Voor het eerst is te zien hoe hoog de sporthal wordt. De kraan die in de bouwput staat is door een nog grotere kraan twee weken geleden in de bouwput gehesen. Aan de beide kopse kanten is te zien hoe de bekisting en de wapening voor deze wanden wordt aangebracht. Op deze wanden komt het dek waarop het verenigingsgebouw van SJC wordt gerealiseerd. 
De voorbereiding voor het storten van deze wanden duurt nog een aantal weken. Als de wanden gereed zijn dan gaat de aannemer prefabelementen plaatsen. 
De opname die de SJC drone heeft gemaakt is te vinden op youtube. De link is https://youtu.be/dnTLPnUxqfk