Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Elly Verkade overleden

Elly Verkade, de moeder van Gea en Pieter Verkade en de vrouw van ons erelid Sjaak Verkade is afgelopen woensdag overleden. Elly was een trouwe supportster van haar kinderen en had een speciaal plekje in haar hart voor het vrouwenvoetbal. Ze was dan ook vaak langs de lijn te vinden bij S.J.C.. Samen met haar gezin heeft ze vele wedstrijden van het Nederlands vrouwen- en herenteam bezocht. De gezondheid van Elly ging helaas de afgelopen periode achteruit. Alle leden van S.J.C. wensen Sjaak, Gea en Pieter veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. De begrafenis vindt a.s. woensdagochtend in besloten kring plaats. Bijgevoegd vindt u de rouwkaart van Elly.
 
Klik hier voor de rouwkaart

Bestuur en leden S.J.C.