Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Ernstige beenbreuk Chris Hoogervorst

Het was goed schrikken zaterdagmiddag. In de slotfase van de oefenwedstrijd van SJC tegen  Rijnvogels bleef, na een forse overtreding, Chris Hoogervorst geblesseerd op het gras liggen. 
De  drukke armgebaren van de spelers voorspelden al niet veel goeds en de toegesnelde verzorger Maarten Timmer kon ook al geen geruststellend signaal geven. De wedstrijd werd prompt afgefloten en het was even wachten op deskundige hulpverlening en een ambulance. Die vervolgens met de ongelukkige Chris Hoogervorst richting ziekenhuis snelde. Zondag gaf Chris zelf door dat hij een gecompliceerde open beenbreuk had opgelopen waarbij en het kuitbeen en het scheenbeen operatief weer aan elkaar moest worden gezet. Een operatie die maar liefs  4 uren in beslag nam waarbij er een stalen pin, een van  van knieschijf tot aan de enkel, werd aangebracht. Voorlopig blijft Chris, die hevig geschrokken een behoorlijk slechte nacht achter de rug had, nog even in het ziekenhuis. Totdat hij zelf weer een beetje kan lopen en het toilet kan bezoeken en dat soort zaken. Het bericht wat hij doorstuurde maakte ook meteen duidelijk dat het seizoen er voor hem op zit. Zijn revalidatie zal veel tijd in beslag nemen. Minimaal 9 maanden en mogelijk langer. Maar Chris is wel optimistisch en is al direct begonnen met oefeningen onder fysiobegeleiding. Hopelijk verloopt het verder allemaal zonder problemen en kan hij snel naar huis. Wij wensen hem in ieder geval heel veel sterkte en natuurlijk een voorspoedig herstel  toe.