Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

FootGolf VvE Company – Bestuur S.J.C.

Tijdens de laatste – digitale – Konijnenveiling bood het bestuur de kavel Footgolf aan. De uiteindelijke koper werd Lennart van der Wilk van de VvECompany. Vanwege de Coronapandemie liet de “uitvoering” even op zich wachten, maar onder de meest schitterende weersomstandigheden werd de “koop” afgelopen zaterdag, de 18e september afgewikkeld. Per bus gingen de koper met zijn team en zes bestuursleden richting Noordwijkerhout, waar op het complex Tespelduyn een schitterend parcours ligt. Met een stevige klim, weliswaar, naar de 1e hole. Er werden 3 teams samengesteld met daarin best spelers, die een messcherp schot in de benen hadden. Na afloop verschenen de drankjes en keuze uit saté of hamburger en keek men terug op een zeer geslaagd evenement. Waarbij ook de “nazit” bij de TC Noordwijk niet onvermeld mag blijven.