Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Geslaagd jubileumweekend damesafdeling SJC

De festiviteiten ter ere van het 50 jarig jubileum van de damesafdeling werden afgetrapt doormiddel van een voetbalwedstrijd tussen huidig en oud leden van de damesafdeling. Hieraan werd enthousiast deelgenomen en daarna volgde de barbecue met een zeer grote opkomst. De avond werd afgesloten met een fantastische feestavond waar nog lang over nagepraat zal worden. 
Zondag was het alweer vroeg dag en om 10:00 stonden er ruim 50 meiden klaar voor een toernooitje, penalty schieten en een clinic van Marissa Compier. Daarna was er in de kantine een leuke voetbalquiz georganiseerd en als klap op de vuurpijl mocht een deel van de jongste jeugd mee het veld op lopen met de eerste herenteams van SJC en Westlandia.

Al met al een zeer geslaagd jubileumweekend van de damesafdeling. Het was zeer duidelijk 
dat het vrouwenvoetbal bij SJC springlevend is!