Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Geslaagde afsluiting seizoen 22/23 van de JO en MO 15

Op zaterdag 24 juni hebben de jongens en meiden onder 15 het seizoen feestelijk afgesloten. Op het strand van Katwijk zijn ze fanatiek bezig geweest met golfsurfen, kanoën en suppen.

Ook konden alle kinderen een rit maken met een RIB, een rubberboot met harde bodem die met enorme snelheid en wendbaarheid over het water gaat. Dit was voor iedereen een fantastische ervaring waar nog lang over werd nagepraat. De zeevlam die halverwege de middag verscheen mocht de pret niet drukken en heeft gezorgd voor spannende plaatjes. 

Na afloop fietsten ze richting het zonovergoten SJC terrein waar werd genoten van een heerlijke barbecue, verzorgd door Krijn van der Bent. Na de actieve middag had iedereen grote trek, alles is opgegaan! 
Al met al een zeer geslaagde dag. Een bedankje gaat uit naar de kinderen voor hun enthousiasme en naar de vrijwilligers voor hun inzet.