Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Hans van der Meer – Lid in de Orde van Oranje-Nassau

De heer Van der Meer is werkzaam bij Rabobank verzekeringen. Daarnaast is hij sinds 1998 vrijwillig actief. Hij is sindsdien vrijwilliger bij R.K. Voetbalvereniging S.J.C. te Noordwijk. Hij begon als trainer/jeugdleider bij de jongste voetballertjes, kwam in het jeugdbestuur en vertegenwoordigde de Technische commissie. Hij is verbonden aan het 4 x 4 voetbaltoernooi voor de basisscholen (1200 kinderen nemen deel) en is speaker en DJ op feesten, doet de kascontrole voor de ALV en verricht hand- en spandiensten.
 
Sinds 2007 is hij oprichter en penningmeester van Heerensociëteit ’t Latje en sindsdien ook actief bij Carnavalsvereniging De Noortukkers alwaar hij de seniorenmiddag, de bezoeken aan verzorgingshuizen en de Najaarsfeesten organiseert.
- Sinds 2009 is hij speaker bij het Starbalm Strandlopen en organiseert dit evenement.
- Sinds 2019 is hij veilingmeester bij de Parochie Sint Maarten / Maria Ter Zee te Noordwijk.