Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Herfstavond 2022: groot succes!

Ouderwets en toch in een splinternieuw "jasje", zo zou je de Herfstavond van afgelopen zaterdag bij SJC kunnen omschrijven. Ouderwetse gezelligheid en kwaliteitsgerechten in een splinternieuwe accommodatie. Dat leverde ruim 110 gasten op, die hadden geïnvesteerd door een plekje aan tafel aan te schaffen tijdens de Konijnenveiling. Een uitgebreide "keukenbrigade" onder aanvoering van Vincent Lakerveld, bijgestaan door Paul Cozijn, Patrick de Vos, Bas en Thijs Schutte, Devrim  en zoon Tom (die bij het hoofdgerecht de rol van Chef de Cuisine met verve wist in te vullen).

Natuurlijk gunnen we je middels de foto's een blik "in de keuken". Nicolet Lakerveld-Heemskerk, Francis Wijnands en Franka van der Poel wisten op elke tafel een pompoenenfestijn te presenteren. De bediening was in handen van de overige leden van het bestuur, geholpen door Francis Wijnands, Hanny Meijvogel, Jeanette Wijnands, Petra de Bruin en Denise Lakerveld. En ik schreef het al....110 tevreden gasten. Het leverde allemaal veel gezelligheid en fantastische herinneringen (foto's) op.