Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Het gratis inloopspreekuur gaat weer beginnen en coronaproof

Heeft u een blessure of klachten van het bewegingsapparaat, dan kunt u weer langskomen op het gratis inloopspreekuur van de praktijk. We organiseren dit spreekuur al bijna tien jaar. Het spreekuur is bedoeld voor alle jeugdleden, senioren, dames, vrijwilligers en iedereen die advies wil over zijn blessure of klachten.

Voorheen was het inloopspreekuur in de kleedkamers bij sjc en vrij toegankelijk. Om de regels van het RIVM te kunnen volgen houden wij het spreekuur voorlopig bij ons in de praktijk in de kerkstraat.

In de even weken is het spreekuur op maandag en de oneven weken op dinsdag. De tijd van het spreekuur is van 18.30 tot 19.30. Om te voorkomen dat de wachtkamer te vol wordt verzoeken wij u een afspraak te maken, dit kan via ons secretariaat tot 1700. uur op de dag van het spreekuur. u kunt bellen met 071-3640000, geeft u aan dat u een afspraak wil maken voor het inloopspreekuur!

Ons adres is:
Kerkstraat 25 (boven de bruna)
2201 KK 
Noordwijk
met vriendelijke groet
 
de Praktijk