Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

HIP Snurkfestijn 2023, nu al een succes!

Wij zijn er bijna klaar voor en onze superhelden ook. Samen hebben ze al meer dan 6000,- euro opgehaald voor het goede doel.
Met super leuke acties heeft u ze misschien al door ons dorp zien gaan. Niets is te gek en zelfs op de hete dagen, doen ze hun best om veel geld op te halen voor Spieren voor Spieren. Wij hopen dat u ze de laatste weken nog extra aanmoedigt.

Om te doneren en de tussenstand te zien: klik hier
 
In het weekend van 1 & 2 juli gaan de superhelden strijden om de felbegeerde Snurkfestijn bokaal. U bent van harte welkom om te komen kijken. Op zondag 2 juli start om 1330 de strijd om de penaltybokaal. Met al onze top keepers uit de jeugd en zelfs met een special guest. Het zou mooi zijn als u de kinderen komt aanmoedigen.