Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Hoogeveen-SJC live te volgen

4e divisie-duel Hoogeveen - SJC live op Hoogeveen TV
 
Hoogeveen TV zendt dit seizoen weer zoveel mogelijk wedstrijden van 4e divisionist VV Hoogeveen live uit.
 
Aanstaande zondag wordt de wedstrijd Hoogeveen - SJC live uitgezonden. De uitzending begint elke week om 13.40 uur met een voorbeschouwing met beide trainers. ’s Avonds zijn er via Hoogeveen TV tevens een samenvatting en reacties van beide partijen te zien.
Hoogeveen TV kun je vinden via het YouTube-kanaal Hoogeveen TV. Hieronder de link naar de wedstrijd van zondag. Het is handig om je (gratis) te abonneren op Hoogeveen TV, zodat je meldingen kunt krijgen over bijvoorbeeld het moment waarop een uitzending begint of als er samenvattingen/reacties zijn geplaatst.
https://www.youtube.com/watch?v=goveqE3dVJQ