Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

HYBRIDE-veld krijgt gezicht

Weer een stapje dichter bij bespeelbaarheid. Vorige week prijkten er aan de oost- en de westkant twee doelen. Gisteren werd het gras nog even gemaaid voor de volgende gelegenheid. Want vrijdagochtend, 12 november arriveerde de “lijnentrekker” op het Gemeentelijk Sportpark Lageweg. Een robot, die het veld eerst mocht “verkennen”, vervolgens de locaties van de doelen als ontbijt kreeg en vervolgens aan de hand van GPS aan het werk mocht, terwijl het publiek, onder het genot van een kop koffie van Aat, mocht meekijken. En als die robot dan het startschot krijgt, gaat het hard. Hij trekt keurig zijn lijntjes en er verschijnt een voetbalveld. Er zit één nadeel aan  “Robot”. De kosten. Want “Robot” kost maar liefst € 30.000. Daar moet nog een oplossing voor bedacht worden.
Voor de liefhebbers – die “Robot” wel een keer aan het werk willen zien, doen we er een filmpje bij.