Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Jasmijn uit de JO11.2 ronde verder bij KNVB selectie MO11

Op 23 februari 2022 heeft Jasmijn v.d. Oever uit de JO11.2 van S.J.C. meegedaan aan de MO11 KNVB selectie dag in Barendrecht. Onder de noemer “Jeugdplan Nederland” krijgen spelers en speelsters de kans om zich in zogenaamde selectiewedstrijden te laten zien onder leiding van KNVB trainers.

Jasmijn heeft dit zo goed gedaan dat ze nu opnieuw een uitnodiging heeft ontvangen voor een activiteit met de KNVB groep meiden onder 11 jaar van Zuid Holland, welke op 3 april in Waddinxveen plaats zal vinden. Als club zijn we natuurlijk hartstikke trots en wensen wij Jasmijn heel veel plezier en succes!
 
We blijven je volgen Jasmijn!

TC Jeugd 
vv S.J.C.